יום ה', כו’ בכסלו תשע”ח
    דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  |  שליחת מייל לחברי הקהילה  |  שאל את הרב  |  פורום תושבי הר חומה  .
 
 
 
 
 
 
למרות שבניית מגרש הכדורגל בשכונה נמצאת בעיצומה- התושבים מתכננים לפנות ביום ראשון הקרוב לבית המשפט למתן צו להפסקת בניית המגרש.
14:31 (29/12/16) חומת שמואל - שמואל הצעיר

בניית מגרש הכדורגל בשכונה נמצאת בעיצומה ולפי התכנון בניית המגרש אמורה להסתיים לפני המכביה שתתקיים בחודש אוגוסט 2017. למרות זאת ועל אף שנראה שבניית מגרש הכדורגל היא עובדה מוגמרת לאחרונה החלה התארגנות והחתמת תושבים כנגד בניית המגרש וביום ראשון הקרוב מתכננים התושבים לפנות לבית המשפט שיוציא צו להפסקת עבודות הבנייה. יצחק כהן, תושב השכונה המתגורר בסמוך למגרש המתוכנן ציין כי "מלכתחילה ניתן תקציב של 32 מיליון שקלים לטובת בניית המגרש ובניית הפארק. בפועל הפארק לא נבנה כלל ועיריית ירושלים מקדמת רק את בניית מגרש הכדורגל וזאת אחרי שהגיעה להסדר עם מפעל הפיס שיממן את בניית המגרש ובתנאי שהמגרש יהיה מגרש אימון ויהיו במקום טריבונות לכ 300 צופים ויעשה בו שימוש במכבייה. היה שינוי בתוכניות המקוריות בהם לא דובר על מגרש תקני ונעשה כאן מחטף על מנת לקבל מימון ממפעל הפיס לבניית המגרש התקני".יצחק כהן מציין כי מבדיקות שערכנו עולה שלא ניתנו האישורים הנדרשים לצורך בניית המגרש, לא ניתנה חוות דעת של המשרד לאיכות הסביבה , לא נבחנו בעיות התחבורה הקשות שיהיו בשכונה כתוצאה ממגרש כדורגל תקני בשכונה והחמור מכל הוא שלא התאפשר לתושבים להגיש התנגדויות לבניית המגרש במתכונתו הנוכחית". בשבועות האחרונים התושבים החלו להחתים משפחות נגד בניית מגרש הכדורגל ונכון להיום חתמו למעלה מ 300 תושבים נגד המגרש המתוכנן ולהערכתו בזמן הקרוב יהיו למעלה מ 1000 חתימות של תושבי השכונה כנגד בניית המגרש יצחק כהן יציין כי "המגרש התקני אמור היה להיות בשכונת קטמון אולם התושבים התנגדו לכך ולכן העבירו אותו אלינו. לצערי , עיריית ירושלים חושבת שהשכונה היא פח זבל ומה שלא רוצים במקומות אחרים יהיה כאן. לא נסכים לכך והעירייה תבין מהר מאוד שגם אנו מתנגדים לפגיעה באיכות החיים". בכוונת התושבים לפנות ביום ראשון הקרוב לבית המשפט בבקשה להוצאת צו להפסקת עבודות בניית מגרש הכדורגל. את התושבים ייצג עו"ד רועי אוחיון ממשרד אוחיון זמיר אלימלך ושות'

 
 

18:15 (04/02/16) חומת שמואל - שמואל הצעיר
בניגוד להבטחות שניתנו לתושבים בעבר, בקרוב תחל בנייתו של מגרש כדורגל תקני בשכונה הכולל טריבונות לכ 350 צופים. מתוכנן לעשות במגרש שימוש כבר במכביה הקרובה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
12:18 (19/08/16) חומת שמואל - שמואל הצעיר
למרות תחילת עבודות בניית מגרש הכדורגל , גוברת ההתנגדות של התושבים המתגוררים בסמוך למגרש לבניית המגרש שמצדם מנסים לעכב את המשך העבודות במגרש.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
 
מי ומי בחומה
סקרים
תושבי "חומת שמואל" כותבים
חדשות
ארועים בשכונה
זמני התפילות
כדורסל
פורומים ולוחות מודעות
קטעי וידאו
תמונות
בתי ספר בהר חומה
גני ילדים בהר חומה
הודעות שבת
דבר תורה לפרשת השבוע ולחגים
אודות הקהילה
החלטות ועד בית הכנסת
לוח טרמפים